Logowanie

Wpisz dane

Jeśli przy zalogowaniu lub przy odzyskiwaniu hasła występują jakieś problemy proszę o zgłoszenie przez adres email: dzialki.staszic@gmail.com

Godziny otwarcia biura:

 

Poniedziałek

od 15:00 do 18:00 

Środa

od 17:00 do 18:30 

(tylko aplikacja wjazdu)

Czwartek

od 15:00 do 18:00 

Ogłoszenia

Wynajem sali


Dom działkowca ROD im. St. Staszica posiada dużą i małą salę, która może pomieścić ok. 70 osób duża lub 35 osób mała. Obok sali znajduje się kuchnia (wyposażona w kuchenki do gotowania, lodówki, czajnik, garnki, talerze, szklanki itp.) oraz dwie toalety.

Koszty użyczenia sali w 2024 roku są następujące :

 mała sala - 900 zł

duża i mała sala - 2000 zł

Dodatkowo w każdym przypadku pobierana jest kaucja 900 zł do małej sali i 2000 zł do dużej sali, z której po rozliczeniu kosztów zużycia prądu, wody, ścieków oraz ewentualnych strat, kosztów napraw lub sprzątania, pozostała część jest zwracana wynajmującemu.

W celu zarezerwowania sali prosimy o kontakt telefoniczny lub w biurze ROD Staszica w godzinach urzędowania tj. poniedziałek 15:00-18:00 i czwartek 15:00-18:00. W pozostałych dniach rezerwacje nie będą obsługiwane.

 

 

Jak załatwić formalności:

1/ Osoby zainteresowane rezerwacją sali wysyłają zapytanie na adres 

rodstanislawstaszic@wp.pl lub dzialki.staszic@gmail.com podając następujące informacje: imię i nazwisko, nr telefonu, data imprezy, ewentualnie nr działki. 

Można też dokonać  rezerwacji osobiście w biurze ROD w godzinach dyżuru zarządu


2/ Po uzgodnieniu terminu oraz warunków użyczenia świetlicy należy podpisać umowę najmu sali działkowca.
 

3/ Niezwłocznie po podpisaniu umowy należy wpłacić pełną kwotę opłaty i kaucji do kasy lub na konto bankowe ROD im. St. Staszica.

ING Bank Śląski:  97 1050 1272 1000 0090 7559 7618 

Nie wykonanie powyższego automatycznie anuluje rezerwację.

4/ W dniu odbioru kluczy do świetlicy należy okazać potwierdzenie wpłaty/przelewu opiekunowi sali (odmowa okazania może być podstawą do nie wydania kluczy do świetlicy), następnie opiekun sali spisuje stany liczników energii elektrycznej, wody i gazu oraz przekazuje uzgodnione wcześniej wyposażenie.

5/ W dniu zwrotu kluczy do sali opiekun sali spisuje stany liczników energii elektrycznej, wody i gazu, przejmuje wyposażenie, sprawdza czy nie powstały straty lub szkody i czy sala jest wysprzątana. Na tę okoliczność sporządza protokół.

6/ Po rozliczeniu kaucji pozostała kwota zostaje zwrócona wynajmującemu na konto bankowe, z którego wcześniej wpłynęły wpłaty. Możliwe jest też odebranie gotówki w kasie ROD w godzinach dyżuru zarządu.

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Fundusze z ARiMR